Tελικός πίνακας μοριοδότησης των υποψήφιων Διευθυντών, μετά τη διεξαγωγή της μυστικής ψηφοφορίας

Σύμφωνα με την αρ. Φ.361.22/34/85013/Ε3/28-5-2015 εγκύκλιο του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ. με θέμα: «Διευκρινήσεις σχετικά με την επιλογή υποψηφίων Διευθυντών όλων των τύπων Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης – Χρονοδιάγραμμα διαδικασίας επιλογής Διευθυντών – Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης» έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα μας ο τελικός πίνακας μοριοδότησης των υποψήφιων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων και Ε.Κ. της Δ.Δ.Ε. Ιωαννίνων, μετά τη διεξαγωγή της μυστικής ψηφοφορίας.

Οι εκπαιδευτικοί που συμμετέχουν στη διαδικασία έχουν τη δυνατότητα κατάθεσης ενστάσεων από 23-6-2015 έως και 25/6/2015.

Τελικός πίνακας μοριοδότησης των υποψήφιων Διευθυντών, μετά τη διεξαγωγή της μυστικής ψηφοφορίας (pdf)