Υποβολή δήλωσης οριστικής τοποθέτησης – βελτίωσης θέσης

Σας ανακοινώνουμε ότι με την συνεδρίαση της  14ης Ιουνίου 2011, το ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων καθόρισε τις κενές οργανικές θέσεις διδακτικού προσωπικού κατά σχολική μονάδα και ειδικότητα  των περιοχών Α, Β, Γ και Δ Ιωαννίνων.

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί όλων των ειδικοτήτων οι οποίοι:

α) μετατέθηκαν από άλλο ΠΥΣΔΕ στις περιοχές του ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων

β) είναι στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ και υπέβαλαν αίτηση οριστικής τοποθέτησης

γ) ζητούν βελτίωση θέσης

να υποβάλουν δήλωση τοποθέτησης – μετάθεσης στη γραμματεία του ΠΥΣΔΕ (Ανεξαρτησίας 146 Α & Φιλικής Εταιρείας, Γραφείο 8 ) από Τετάρτη, 15 Ιουνίου 2011, μέχρι και την Δευτέρα, 20 Ιουνίου 2010, από 09.00 έως 14.00. Πίνακες με τις κενές θέσεις έχουν αναρτηθεί στην υπηρεσία μας και έχουν καταχωρηθεί στην ιστοσελίδα (dide.ioa.sch.gr). Οι εκπαιδευτικοί που υπηρετούν σε σχολεία εκτός του Νομού Ιωαννίνων μπορούν να υποβάλουν την δήλωσή του με fax στο 2651072396.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν και σχολεία που δεν έχουν κενό γιατί ενδέχεται να δημιουργηθεί κατά τη διαδικασία των μεταθέσεων – βελτιώσεων.

Εκπρόθεσμες δηλώσεις δε θα γίνουν δεκτές.

Διαβιβαστικό – Υποβολή Δήλωσης Οριστικής Τοποθέτησης

Έντυπο Δήλωσης Τοποθέτησης