Υποβολή δήλωσης τοποθέτησης – μετάθεσης

Σας ανακοινώνουμε ότι  το ΠΥΣΔΕ Ν. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  με την αριθμ. 18/22-05-2012 πράξη του καθόρισε τις κενές οργανικές θέσεις διδακτικού προσωπικού κατά σχολική μονάδα και ειδικότητα  των περιοχών Α, Β, Γ και Δ Ιωαννίνων.

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί όλων των ειδικοτήτων οι οποίοι:

α) μετατέθηκαν από άλλο ΠΥΣΔΕ στις περιοχές του ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων

β) είναι στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ και υπέβαλαν αίτηση οριστικής τοποθέτησης

γ) ζητούν βελτίωση θέσης

να υποβάλουν δήλωση τοποθέτησης – μετάθεσης στη γραμματεία του ΠΥΣΔΕ (Ανεξαρτησίας 146 Α & Φιλικής Εταιρείας, Γραφείο 8) από Τετάρτη, 23 Μαΐου 2012, μέχρι και την Τρίτη, 29 Μαΐου 2012, από 09.00 έως 14.00. Πίνακες με τις κενές θέσεις έχουν αναρτηθεί στην υπηρεσία μας και έχουν καταχωρηθεί στην ιστοσελίδα (dide.ioa.sch.gr). Οι εκπαιδευτικοί που υπηρετούν σε σχολεία εκτός του Νομού Ιωαννίνων μπορούν να υποβάλουν την δήλωσή τους με fax στο 2651070680 ή στο 2651054412.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν και σχολεία που δεν έχουν κενό γιατί ενδέχεται να δημιουργηθεί κατά τη διαδικασία των μεταθέσεων – βελτιώσεων.

Εκπρόθεσμες δηλώσεις δε θα γίνουν δεκτές.

Υποβολή δήλωσης τοποθέτησης- Διαβιβαστικό

Δήλωση προτιμήσεων