Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών

Από το ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων ανακοινώνεται πίνακας με τις προσωρινές τοποθετήσεις των εκπαιδευτικών που ήρθαν με μετάθεση στο ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων ή επέστρεψαν με ανάκληση μετάταξης από την Α/θμια, σύμφωνα με την πράξη 18/30-6-2015 του ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων.

Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι με την ανωτέρω πράξη του ΠΥΣΔΕ, τοποθετούνται προσωρινά όλοι οι εκπαιδευτικοί που ανήκουν στο ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων και δεν έχουν οργανική θέση (εκτός των παραπάνω) στην ίδια σχολική μονάδα που είχαν προσωρινή τοποθέτηση και κατά το σχολικό έτος 2014-2015, εκτός την κα. Κουτρουδίτσου Αθανασία, κλ. ΠΕ07, η οποία τοποθετείται προσωρινά στο ΓΕ.Λ. Κόνιτσας.

Τέλος, με την ίδια πράξη του ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων, τοποθετείται κατά προτεραιότητα με οργανική θέση στο 3ο ΓΕ.Λ. Ιωαννίνων ο εκπαιδευτικός Βασδέκης Σταύρος, κλ. ΠΕ08.

Προσωρινές τοποθετήσεις