![computer_400px](https://dide.ioa.sch.gr/wordpress/wp-content/uploads/2016/08/computer_400px-550x381.jpg)
Σας ανακοινώνουμε ότι οι αιτήσεις-δηλώσεις προτίμησης σχολικών μονάδων των εκπαιδευτικών γενικής και ειδικής αγωγής, που θα υπηρετήσουν στο ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων κατά το σχολικό έτος 2024-2025 για:
- Απόσπαση εντός ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων
- Διάθεση για συμπλήρωση υποχρεωτικού ωραρίου (για τους εκπαιδευτικούς που έχουν οργανική θέση)
- Προσωρινή τοποθέτηση και συμπλήρωση ωραρίου (για τους εκπαιδευτικούς που δεν έχουν οργανική θέση και βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων)
- Τοποθέτηση εκπαιδευτικών αποσπασμένων από άλλο ΠΥΣΔΕ στο ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων
θα υποβάλλονται από 22/07/2024 έως και 31/07/2024 και ώρα 14:00 μ.μ. μόνο ηλεκτρονικά μέσω της «Εφαρμογής Διαχείρισης Αιτήσεων Εκπαιδευτικών» που είναι διαθέσιμη μέσω της ιστοσελίδας της Δ.Δ.Ε. Ιωαννίνων στον σύνδεσμο https://dide.ioa.sch.gr/pysdeapp/
2024-07-22-Πρόσκληση για υποβολή δηλώσεων για τοποθέτηση