Υποβολή δήλωσης τοποθέτησης

Σας ανακοινώνουμε ότι σύμφωνα με την παραπάνω σχετική Υπουργική Απόφαση,  ανακλήθηκε η αριθμ. 29987/Δ4/14-03-2011 (440Β’) Υπουργική Απόφαση και καταργείται από το σχολικό έτος 2011-2012:

α) το Γυμνάσιο Τσεπελόβου και οι Λυκειακές Τάξεις Τσεπελόβου

β) το Γυμνάσιο Κεφαλοβρύσου

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί του παρακάτω πίνακα, που είχαν οργανική θέση στο Γυμνάσιο Τσεπελόβου και στο Γυμνάσιο Κεφαλοβρύσου, να υποβάλουν δήλωση τοποθέτησης για τα σχολεία της περιοχής που ανήκε το σχολείο τους (Δ’ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ για το Γυμνάσιο Τσεπελόβου και Γ’ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ για το Γυμνάσιο Κεφαλοβρύσου) στη γραμματεία του ΠΥΣΔΕ (Ανεξαρτησίας 146 Α & Φιλικής Εταιρείας, Γραφείο 8 ) από Παρασκευή, 19 Αυγούστου 2011, μέχρι και την Τρίτη, 23 Αυγούστου 2011, από 09.00 έως 14.00. Πίνακες με τις κενές θέσεις έχουν αναρτηθεί στην υπηρεσία μας και έχουν καταχωρηθεί στην ιστοσελίδα (dide.ioa.sch.gr). Οι εκπαιδευτικοί που υπηρετούν σε σχολεία εκτός του Νομού Ιωαννίνων μπορούν να υποβάλουν την δήλωσή τους με fax στο 2651022006.

Εκπρόθεσμες δηλώσεις δε θα γίνουν δεκτές.

Ανακοίνωση και ονομαστικός πίνακας εκπαιδευτικών

Δήλωση προτιμήσεων για τοποθέτηση

Πίνακας Κενών Γυμνασίων και ΓΕ.Λ. περιοχών Γ και Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ