ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ. Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση σχολικής εκδρομής στο εξωτερικό του ΓΕΛ Ζωσιμαίας: ΓΕΝΕΥΗ [CERN-ΟΗΕ]. 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 έως 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

Για να δείτε την Ανακοινοποίηση πατήστε τον παρακάτω σύνδεσμο

ΑΝΑΡΤΗΣΗ-ΓΙΑ-ΕΚΔΡΟΜΗ-Β-ΛΥΚΕΙΟΥ-ΓΕΛ-ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ-ΣΤΟ-CERN-2018-2019

ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΊΗΣΗ Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων  για εκδρομή της Β Λυκείου  του ΓΕΛ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ στην Γενεύη (CERN).

Στον πίνακα περίπτωση 4: Αντικαταστάθηκε η φράση ” Να κατατεθεί η προκράτηση για τις καμπίνες”

με τη φράση “Να κατατεθεί η προκράτηση για τις καμπίνες με την υπογραφή της σύμβασης”.

Στον πίνακα περίπτωση 5: Αντικαταστάθηκε η φράση “Να κατατεθεί η προκράτηση για τα δωμάτια στα ξενοδοχεία”

με τη φράση “Να κατατεθεί η προκράτηση για τα δωμάτια στα ξενοδοχεία με την υπογραφή της σύμβασης”.